Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Licencjat
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 04:21

Licencjat

Inne

deezee ...

Post » 04 Paź 2012, 15:56


Witam,

Nie wiem czy trafiłam na odpowiednie forum, ale zaryzykuję. Aktualnie zmagam się z pracą licencjacką, a generalnie z jej tematem. Jestem w kropce, cieżko dokonać mi wyboru, a promotor rozkłada szeroko ręcę. Początkowo myślałam o czymś związanym z literaturą, jednak z dnia na dzień czuje ze to raczej nie będzie dobry wybór. Zastanawiam się głęboko na tematem Reklama[u][/u]. A pomysł narodził się z racji, iż miałabym łatwy dostęp do niezbędnych w pracy materiałów. Obawiam się jednak, ze propotor stanowczo pokreci głowa. Generalnie myślałam o tym by temat samej reklamy, jej funkcji, języka połączyć z hasłem komunikacja i złożyć to w jakaś całość, ale brakuje mi już pomysłów. Nie chciałabym zwyczajnie opisywać całego procesu i zadań reklamy, gdyż to przecież bez sensu. Być moze ktoś z Was bądź waszych znajomych miał przyjemność pisać prace o podobnej tematyce. Jeśli tak, to liczę na jakieś wskazówki bądź inne pomysły.
Pozdrawiam ;)
  • Posty:2
  • Rejestracja: 04 Paź 2012, 15:39

  • Chonsu ...

    Post » 04 Paź 2012, 16:31


    Mittel der Werbesprache
    i materiały:
    http://books.google.pl/books?id=LciuReY ... 22&f=false

    można zrobić analizę porównawczą polski - niemiecki
  • Posty:58
  • Rejestracja: 22 Cze 2012, 11:52

  • deezee ...

    Post » 04 Paź 2012, 16:51


    Dzięki za podpowiedz, ale nie końca o to mi chodziło.
    Lg
  • Posty:2
  • Rejestracja: 04 Paź 2012, 15:39

  • Post » 04 Paź 2012, 17:58


    To ja nie rozumiem — piszesz pracę z językoznawstwa czy literaturoznawstwa?
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin


  • Wróć do Inne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja