Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - TÅ‚umaczenie na już!
Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:02

Tłumaczenie na już!

Inne

Post » 01 Kwi 2014, 18:10


Poszukując biura tłumaczeń, które oferowałoby tanie tłumaczenia na język niemiecki natrafiłam na biurotlumaczen.firmy.net. Niestety w internecie nie mogę znaleźć opinii na ich temat, więc może wy mi pomożecie, ponieważ chciałabym, żeby moje tłumaczenie zostało wykonane profesjonalnie i ' z sercem ' i na najwyższym poziomie.
  • Posty:1
  • Rejestracja: 01 Kwi 2014, 18:07

  • Post » 01 Kwi 2014, 22:58


    co i za ile?

    carolline19 napisał(a):... tanie tłumaczenia [...] na najwyższym poziomie.

    :?:
    Es kommt immer auf den Kontext an.
    Awatar użytkownika

  • Posty:6921
  • Rejestracja: 12 Wrz 2010, 11:48
  • Miejscowość: FFM

  • gresy ...

    Post » 01 Wrz 2014, 21:21


    carolline19 ... jeżeli potrzebujesz tłumaczeń na już sprawdź serwis krino.pl/listing-category/tlumaczenia/ jak wejdziesz na ich portal po prawej stronie masz formularz szybkiej wyceny napisz co potrzebujesz i do 30 minut masz odpowiedź z wycenę. Polecam z czystym sumieniem sama korzystam od 2 lat.
  • Posty:1
  • Rejestracja: 01 Wrz 2014, 21:17

  • Post » 22 Wrz 2014, 13:40


    Jak firma nie ma opinii znaczy ze dopiero powstała, albo zmienila nazwę....
    Ja bym z takiej nie skorzystała. Moesz oglosic sie na oferii i wiele osob z pozytywnymi opiniami Pani to zrobi
  • Posty:3
  • Rejestracja: 13 Wrz 2014, 13:20

  • Post » 17 Mar 2015, 14:36


    Jak w Bydgoszczy to polecam centrum lingwistyczne na 3 maja. tu mozna ich znalezc http://www.clkp.pl
  • Posty:1
  • Rejestracja: 17 Mar 2015, 14:27

  • oezil ...

    Post » 21 Mar 2015, 15:23


    Polecam zorientować się w pobliskich jednostkach typu kancelarie prawne, sądy - z usług którego biura tłumaczeń korzystają. Zazwyczaj mają sprawdzonych tłumaczy z rozsądnymi cenami i terminami.

    ______________________
    http://notariusz-kochanowskiego18.pl/
    Ostatnio edytowany przez oezil 30 Cze 2018, 22:19, edytowano w sumie 2 razy
    Awatar użytkownika

  • Posty:3
  • Rejestracja: 21 Mar 2015, 15:20

  • Post » 03 Wrz 2015, 12:19


    carolline19 napisał(a):Poszukując biura tłumaczeń, które oferowałoby tanie tłumaczenia na język niemiecki natrafiłam na biurotlumaczen.firmy.net. Niestety w internecie nie mogę znaleźć opinii na ich temat, więc może wy mi pomożecie, ponieważ chciałabym, żeby moje tłumaczenie zostało wykonane profesjonalnie i ' z sercem ' i na najwyższym poziomie.

    Pamiętaj, by zawsze opisać co jest do tłumaczenia i czy w grę wchodzi online czy stacjonarnie :) Temat jest "tłumaczenie na już" - hmm, wiele biur praktycznie od ręki tłumaczy małe dokumenty, ale niestety przy większej ilości tekstu, oraz w zależności od jego trudności, zarówno cena jak i czas tłumaczenia będą różne.
    Ja mogę podpowiedzieć www.clkp.pl - szybkie tłumaczenia i niedrogie, ale jak wspomniałam - wszystko zależy od powyższych róznic.
  • Posty:3
  • Rejestracja: 03 Wrz 2015, 12:02


  • Wróć do Inne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja