Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Nauka jÄ™zyków obcych online
Obecny czas: 29 Mar 2024, 01:24

Nauka języków obcych online

Inne

Post » 20 Kwi 2015, 14:52


Poszukujemy nauczycieli języków obcych chętnych do udzielania korepetycji online odbiorcom naszego serwisu interetowego [Werbung entfernt] . Rejestrując się bezpłatnie na naszej stronie internetowej zyskujesz czas, który dotychczas poświęcałeś na poszukiwanie zleceń i dojazdy. Dołącząjąc do grona ekspertów Get Smarter masz gwarantowane bezpieczeństwo transakcji i wizerunek eksperta na rynku oraz ogólnopolski zasięg swoich usług.
  • Posty:6
  • Rejestracja: 04 Mar 2015, 14:25

  • Post » 25 Kwi 2015, 12:43


    Czy ktoś korzystał z tej strony? To bezpieczne?
  • Posty:3
  • Rejestracja: 20 Kwi 2015, 13:21

  • Post » 04 Maj 2015, 09:38


    Ja planuję skorzystać z tej strony ale też bym wolała poznać opinie innych, którzy mieli już z tym coś do czynienia...
  • Posty:3
  • Rejestracja: 02 Maj 2015, 14:20

  • Post » 08 Maj 2015, 13:54


    Nie ufałbym nieznanym stronom.
  • Posty:3
  • Rejestracja: 02 Maj 2015, 12:39

  • Post » 30 Maj 2015, 17:05


    Ja tez nie, uważaj co klikasz. Lepiej korzystaj z zaufanych stron.
  • Posty:3
  • Rejestracja: 13 Maj 2015, 17:09

  • Post » 26 Lut 2016, 16:31


    Uważam zdecydowanie, że warto się uczyć języków, nie koniecznie online, każdy sposób jest dobry jak chce się szkolić na osobę która tak jak mój znajomy zajmuje się auto pomoc drogowa rumia Wiedza sama nie przyjdzie, trzeba jej pomóc. Życie jednak często wymaga poświęceń bo na ulicy spotkasz potrzebującego, który po polsku nie umie i co wtedy?
  • Posty:4
  • Rejestracja: 26 Lut 2016, 15:14

  • Post » 26 Maj 2017, 13:50


    Teraz kursy online oferują nie tylko jakieś nieznane strony, ale też i renomowane szkoły języków obcych. To doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, bo o ile godziny zajęć stacjonarnych są stałe, o tyle naukę przez internet można dopasować do własnego tryby życia. A efekty wcale nie muszą być gorsze. Sam kiedyś korzystałem z tego typu kursu i zajęć grupowych w tej Szkole Językowej [Werbung entfernt] i byłem zadowolony z takiego połączenia. Z jednej strony mogłem się uczyć sam, we własnym tempie, a z drugiej, ktoś mnie kontrolował i sprawdzał, co dawało mi motywację, żeby systematycznie się przygotowywać. Myślę, że sam kurs online też dałby radę w nauce i przypominaniu materiału - to tylko kwestia naszej systematyczności i zaangażowania
  • Posty:7
  • Rejestracja: 25 Maj 2017, 10:04


  • Wróć do Inne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja