It is currently 19 Oct 2019, 02:25

Co dalej po maturze?

Inne

Post » 22 Jan 2019, 16:53

Polecam pójście na studia:) Wiem, że różne są zdania ale ja najlepiej wspominam ten czas:) Oczywiście wszystko zależy od tego na jaki kierunek. Jedno jest jednak pewne, warto spróbować!

• Post » 18 Mar 2019, 13:37

zastanów się czym chciałbyś się zajmować. Studia bywają potrzebne, ale jak ma to być kolejny bezsensowny kierunek to lepiej od razu isć na jakiś solidny staż i szukać zawodu dla siebie

• Post » 30 Apr 2019, 20:12

To jest pytanie jakie zadaje sobie wiele osob. Moim zdaniem podstawa jest pojscie za jakimis trendami. Nie mam tutaj na mysli oklepanych kierunkow na jakie pcha sie wiekszosc studentow ale na cos zwiazanego z branza IT. Po co sie oszukiwac co do jednego .. wazne jest aby dobrze zarabiac, a dosc malo osob bierze to pod uwage. Niestety w dzisiejszym swiecie nie ma juz miejsca na podazaniem za swoimi pasjami gdyz one nie dadza nam wszystkich potrzebnych dobr materialnych. Ciekawie pisze sie przyszlosc pod katem rozwoju sztucznej inteligencji oraz automatyzacji procesow produkcyjnych. Warto sobie w tym miejscu zadac pytanie: ktos przeciez bedzie musial to wszystko zaprojektowac. Z pewnoscia beda to najlepiej oplacani fachowcy na rynku. Przeciez juz teraz widac ogromny postep w tej dzedzinie patrza na takie projekty jak robot humanoidalny ( szczegolowo opisany w tym artykule - https://aibusiness.pl/oto-pepper-robot- ... -recepcji/ ) W niedalekiej przyszlosci tym samym tropem podazy takze branza medyczna. Aktualnie mozna juz spotkac sie ze zastosowaniem sztucznej inteligencji do analizy zdjec radiologicznych. Nastepny w kolejce bedzie koncept robota diagnozujacego choroby .. a czlowiek stanie sie tylko obserwatorem tego calego procesu.

• Previous

Return to Inne