Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Podyplomówka tÅ‚umaczeniowa Wirtschaftssprache Zittau/Görlitz
Obecny czas: 20 Kwi 2024, 01:24

Podyplomówka tłumaczeniowa Wirtschaftssprache Zittau/Görlitz

Inne

Post » 26 Paź 2010, 13:37


Dziś coś takiego znalazłam:

http://wwwcms.hs-zigr.de/de/Aktuelles/A ... etzen.html

4 semestry, podyplomowe, w trybie internet + zjazdy co 6 tygodni; ceny nie patrzyłam (to na razie jeszcze nie mój poziom kształcenia). Start 17 grudnia 2010.

Ciekawie z opisu, ale czy to ma jakiś sens? Może jakieś opinie ...
  • Posty:11
  • Rejestracja: 23 Paź 2010, 13:41

  • Asgard ...

    Post » 26 Paź 2010, 14:06


    to jest zdaje się darmówka dotowana przez EU/Sachsen (na dole jest baner taki jakby)

    i jest to TYLKO dla ludzi po studiach ekonomicznych/ekonomocznopodobnych z udokumentowanymi umiejętnościami minimum B2

    żebym ja też był ekonomista, to bym pochlał sobie, bo lubię tamte rejony nad Nysą

    dla ludzi po ekonomii itp. najprawdopodobniej będzie to super sprawa (nauczyć się coś można, Mastera dają, ludzi można poznać, z domu się można ruszyć)

    no i dla tych, co się chcą tłumaczo-przysięgać, pewnie też by było nieszkodliwe :)
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10

  • Post » 26 Paź 2010, 14:20


    A tego dofinansowania to nie zauważyłam. Jeśli to tak jest, to muszę pomyśleć może przy następnej edycji (o ile jeszcze to może powtórzą), jak już PWD zdam.
  • Posty:11
  • Rejestracja: 23 Paź 2010, 13:41


  • Wróć do Inne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja