It is currently 19 Oct 2019, 02:43

Problemy w związku

Inne

Post » 08 May 2019, 20:52

was hat denn das zum Geier mit einem Deutsch-Forum zu tun???
Die deutsche Rechtschreibung ist Freeware. Das heißt, man darf sie kostenlos und ohne Einschränkungen verwenden. Sie ist aber nicht Open Source. Das heißt, man darf sie nicht verändern oder in veränderter Form veröffentlichen.

• riko ...

Post » 12 May 2019, 17:04

mark wrote:Macie moze jakies metody na sprawdzenie czy moja partnerka mnie zdradza? Mam takie podejrzenia od jakiegos czasu...

Najlepszym zrodlem na zaczerpniecie wiedzy na temat tego jak duza jest skala zdrad, sa anonimowe sondaze prowadzone chociazby w sieci. W ten sposob ludzi potrafia sie otworzyc na to co tak naprawde mysla by pozniej nie zostac wytykanymi palcami na miescie. Daje to takze bardzo ciekawe obraz tego jak dziala ludzka psychika. Szczegolnie wazne moze miec to zastosowanie w zwiazku by moc poznac siebie o wiele lepiej. Zawsze podstawa jest spelnianie oczekiwan w stosunku do drugiej osoby. Niestety problem sie pojawia wtedy gdy sa one zbyt bardzo wygorowane. W dluzszej perspektywie ludzie szukaja jakiejs alternatywy, natomiast w miare latwy sposob mozna sprawdzic co tak naprawde knuja za naszymi plecami. Genialnie jest to opisane w tym artykule - https://www.sensity.pl/jak-rozpoznac-zd ... egawczych/ Lektura obowiazkowa takze dla osob pragnacych wejsc w zwiazek.

• Return to Inne