Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Poziom jÄ™zyka po licencjacie z garmanistyki
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 09:53

Poziom języka po licencjacie z garmanistyki

Inne

Post » 30 Sty 2020, 00:34


Cześć,
skończyłam licencjat z germanistyki na państwowej uczelni. Zaczynając studia na stronie internetowej uczelni przeczytalam, że kończąc licencjat z germanistyki uzyskam poziom C1 i tak się przecież czuję. Taka informacja cały czas widnieje na stronie mojej uczelni. Licencjat został napisany w języku niemieckim, zajęcia były prowadzone też na odpowiednim poziomie. W ogóle dużo pierdzielenia jak to na filologii, stres, nieprzespane noce etc. Ku mojemu zdziwieniu po obronie w dokumentach zawierających informacje o profilu absolwenta, mam napisane, że mój POZIOM JĘZYKA TO B2 !

Jak to było u Was? Co macie wpisane w swoich dokumentach? Uważam, że to nie fair i nie wiem co mam o tym myśleć. Czy nie jest to oszustwo i wprowadzanie ludzi w błąd?

Chciałaby się dowiedzieć jak to u Was wygląda w papierach czy tylko na mojej uczelni zrobili coś takiego.
  • Posty:1
  • Rejestracja: 30 Sty 2020, 00:23

  • pepita ...

    Post » 07 Lut 2020, 16:51


    hmm strasznie dziwne, najlepiej skontaktuj się z uczelnią i to wyjaśnij. Jak znasz język zdaj jakiś certyfikat - to potwierdzi twoją znajomość jezyka

    __________________________________________
    Wysokiej jakości implanty zębowe
  • Posty:22
  • Rejestracja: 06 Lut 2020, 16:59


  • Wróć do Inne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja