Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Korepetycje - ogólnopolski serwis ogÅ‚oszeniowy
Obecny czas: 28 Mar 2024, 14:55

Korepetycje - ogólnopolski serwis ogłoszeniowy

Inne

blumbo ...

Post » 13 Maj 2011, 19:43


Witam

Zacznę od tego, że serwisu, o którym piszę nie "znalazłem" w sieci tylko jestem jego administratorem.
Mam nadzieję, że mój post może być przydatny dla użytkowników Forum języka niemieckiego i nie zostanie uznany za spam

Osoby udzielające korepetycji zapraszam do publikacji bezpłatnych ogłoszeń w serwisie korkowcy.pl
Ci, którzy korepetycji poszukują również bezpłatnie mogą korzystać z zasobów serwisu.

Serwis jest połączony z często odwiedzanym informatorem dla kandydatów na studia emta.pl, dzięki czemu do zamieszczonych ogłoszeń powinno dotrzeć wiele osób zainteresowanych korepetycjami - głównie poszukujących informacji o studiach uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
W serwisie nie są zamieszczane ogłoszenia dotyczące pisania i sprzedaży różnego rodzaju prac oraz innych rodzajów "pomocy", które nie są związane z nauczaniem.
  • Posty:1
  • Rejestracja: 13 Maj 2011, 19:40

  • Wróć do Inne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja