Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Nowy wyglÄ…d strony
Obecny czas: 19 Kwi 2024, 08:14

Nowy wyglÄ…d strony

Inne

Post » 01 Sie 2011, 19:16


Witajcie!

Od kilku tygodni trwały "prace remontowe" związane ze zmianą wyglądu strony. Zmiany możecie obserwować do 31 sierpnia pod adresem: http://bjtn.ayz.pl/. 1 września strona Germanin.pl zostanie zaktualizowana do nowego wyglądu.

Mam nadzieje, że wprowadzone zmiany umilą Wam czas spędzony na mojej stronie. Ciągle myślę nad jakimś sensownym motto strony - "Aller Anfang ist schwer!" jest roboczym tekstem. Drodzy użytkownicy forum, a może Wy macie pomysł na nowe hasło reklamujące stronę?

Chciałbym, abyście w komentarzach napisali, co sądzicie o nowej stronie. Jakich zmian jeszcze dokonać oraz czego oczekujecie w przyszłości od niej?
Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Karina ...

    Post » 01 Sie 2011, 20:14


    Witam,
    To co napiszę, jest tylko i wyłącznie moją osobistą opinią. Otóż, nowy wygląd strony bardzo mi się podoba. Wszystko jest dopracowane szczegółowo. Są bardzo dobrze dobrane kolory- tworzą zgraną całość. Nie będę tu wspominać o perfekcyjności poszczególnych działów języka niemieckiego, ponieważ miała ona miejsce od początków Germanina, co bacznie obserwowałam. ;) Niestety, nie wpadło mi jeszcze do głowy żadne hasło promujące stronę. Jak tylko jakieś wymyślę, podzielę się nim.
    pozdrawiam
    Karina
    "Leb jeden Tag als wär's das Letzte was du tust"- Silbermond
    Awatar użytkownika

  • Posty:14
  • Rejestracja: 24 Sie 2010, 12:31
  • Miejscowość: InowrocÅ‚aw


  • Wróć do Inne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja