Forum jÄ™zyka niemieckiego • View topic - Pytanka :)
It is currently 14 Jun 2026, 09:41

Pytanka :)

Tu rozwiążesz swoje problemy związane z językiem niemieckim.

Post » 16 Apr 2026, 16:23


Danke
  • Posts:1590
  • Joined: 11 Dec 2013, 20:42

  • Previous

    Return to Pomoc językowa

    Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja