Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Prosze o sprawdzenie tekstu , jesli ktos ma chwilke czasu :)
Obecny czas: 27 Kwi 2024, 09:58

Prosze o sprawdzenie tekstu , jesli ktos ma chwilke czasu :)

Tu rozwiążesz swoje problemy związane z językiem niemieckim.

Post » 06 Mar 2011, 20:58


Moje przyjęcia urodzinowe odbywają się zwykle w gronie rodziny i przyjaciół. Przygotowania zaczynam od wypisywania i wysyłania zaproszeń. Potem wraz z mamą wybieram się na zakupy. Kupujemy wszystko co potrzebne do przygotowania dań. Mama zajmuje się gotowaniem ale ja piekę tort. tato z bratem stroją pokój. Gdy wszystko jest gotowe pozostaje tylko czekać na gości.

>MeinE Geburtstagsparty mache ich für meine Familie und meine Freunde. >Zuerst schreibe ich die Gästeliste und verschicke Einladungskarten . >Danach gehe ich mit meiner Mutter einkaufen. Wir kaufen Essen und >Getränke ein. Während meine Mutter kocht, backe ich die Torte. >Mein Vater und mein Bruder bereiten das Zimmer vor, und organisieren die Musik >Wenn alles schon fertig ist, warten wir auf die Gäste.
  • Posty:3
  • Rejestracja: 06 Mar 2011, 20:54

  • Post » 06 Mar 2011, 21:03


    :-)

    Meine Geburtstagsparty mache ich für meine Familie und meine Freunde. Zuerst schreibe ich die Gästeliste und verschicke Einladungskarten. Danach gehe ich mit meiner Mutter einkaufen. Wir kaufen Essen und Getränke ein. Während meine Mutter kocht, backe ich eine Torte. Mein Vater und mein Bruder bereiten das Zimmer vor und organisieren die Musik. Wenn alles fertig ist, warten wir auf die Gäste.
    Es kommt immer auf den Kontext an.
    Awatar użytkownika

  • Posty:6925
  • Rejestracja: 12 Wrz 2010, 11:48
  • Miejscowość: FFM

  • Post » 06 Mar 2011, 21:06


    dzieki sliczne , wiem ze to jest poprawne ;) :lol: wiec ponawiam prośbę
    Ostatnio edytowany przez Adriannn, 06 Mar 2011, 21:14, edytowano w sumie 1 raz
  • Posty:3
  • Rejestracja: 06 Mar 2011, 20:54

  • Post » 06 Mar 2011, 21:13


    troszkę zmieniłem.
    Es kommt immer auf den Kontext an.
    Awatar użytkownika

  • Posty:6925
  • Rejestracja: 12 Wrz 2010, 11:48
  • Miejscowość: FFM

  • Post » 06 Mar 2011, 21:18


    faktycznie.... , dziękuje
  • Posty:3
  • Rejestracja: 06 Mar 2011, 20:54


  • Wróć do Pomoc jÄ™zykowa

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 89 gości

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja