Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - sprawdzenie i poprawienie bÅ‚Ä™dów
Obecny czas: 27 Kwi 2024, 22:40

sprawdzenie i poprawienie błędów

Tu rozwiążesz swoje problemy związane z językiem niemieckim.

Post » 26 Maj 2011, 17:54


Cześć to znowu ja. Poniżej znajdziecie moje króciutkie wypracowanko. Prosiłabym o jak najszybsze sprawdzenie moich "wypocin" ;P. I ma prośbę MOKOTOW jeżeli będziesz poprawiał blędy i szyk zdania to proszę zachowaj szyk odpowiadający uczennicy 1 klasy szkoły średniej ;P hihi Bo to, że jesteś wspaniałym germanistą to już wiem ;) i dziękuję jeszcze raz, że zawsze z miłą checią mi pomagasz ;) ..jestem Tobie bardzo bardzo wdzięczna:* (die Bedeutung - sport masowy; die Leistungssport - sport wyczynowy)

Die Bedeutung und Leistungssport haben Vorteile und Nachteile. In Bedeutungp Vorteil ist, unter anderem, dass jemand sie wachsen und tut es nicht so viel Geld wie Lestungssport verlangen kann. Die Bedeutung gewachsen zum Vergnügen und nicht zur Erzielung hoher Leistung. Die Bedeutungp wachsenden Gesundheits-und Leistungssport kommt zu Dopping-Skandale, und es ist alles zu gewinnen. Warum bevorzuge ich Bedeutung. Ich bin mit meinen Freunden, Radfahren und deshalb bin ich in guter Form. Mit Radfahren kann ich mit ihnen, einander zu sehen und frische Luft atmen.


Sporty masowe i wyczynowe mają wady i zalety. W sporcie masowym zaletą jest między innymi to, że każdy może go uprawiać i uprawianie go nie wymaga tak dużo pieniędzy jak w sportach wyczynowych. Sporty masowe uprawia się dla przyjemności a nie dla osiągania wysokich wyników. Sporty masowe uprawia się dla zdrowia, a w sportach wyczynowych dochodzi często do Dopping-skandale i liczy się tylko zwycięstwo. Dlatego osobiście wolę sporty masowe. Ja z moimi przyjaciołmi jeżdzę na rowerze i dlatego jestem w dobrej kondycji. Dzięki jeździe na rowerze mogę się z nimi widywać i oddychać świeżym powietrzem.
  • Posty:56
  • Rejestracja: 11 Lis 2010, 20:29

  • Post » 26 Maj 2011, 18:03


    Zanim moko sprawdzi Twój tekst, sprawdź sprosim, co to jest sport masowy?

    Massensport = sport masowy

    To co napisalaÅ›, znaczy Bedeutung = znaczenie!
  • Posty:1991
  • Rejestracja: 06 Lis 2010, 21:33

  • Post » 26 Maj 2011, 18:13


    ...jeżeli będziesz poprawiał blędy i szyk zdania to proszę zachowaj szyk odpowiadający uczennicy 1 klasy szkoły średniej


    hm, jeder Mensch ist anders. Ich kenne Leute, die haben in Deiner Klasse schon perfekt Deutsch gesprochen... ;-) OK, OK, ich hab's verstanden. Ich werde nur die offensichtlichen Fehler korrigieren und kein geschliffenes Literatendeutsch draus machen...

    ------------------------

    Massensport und Leistungssport haben Vorteile und Nachteile. Ein Vorteil des Massensports ist unter anderem, dass jeder ihn ausführen kann und er nicht so teuer wie Leistungssport ist. Massensport wird zum Vergnügen ausgeübt und nicht zur Erzielung einer hohen Leistung. Massensport wird für die Gesundheit gemacht, im Leistungssport kommt es oft zu Doping-Skandalen und es zählt nur der Sieg. Darum bevorzuge ich den Massensport. Ich fahre mit meinen Freunden Rad und deshalb bin ich in guter Form. Beim Radfahren kann ich mit ihnen zusammen sein, sie sehen und frische Luft atmen.
    Es kommt immer auf den Kontext an.
    Awatar użytkownika

  • Posty:6925
  • Rejestracja: 12 Wrz 2010, 11:48
  • Miejscowość: FFM

  • Post » 26 Maj 2011, 22:48


    Dziękuję Ślicznie:**!!
  • Posty:56
  • Rejestracja: 11 Lis 2010, 20:29


  • Wróć do Pomoc jÄ™zykowa

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 110 gości

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja