Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - efektywna nauka jÄ™zyka obcego
Obecny czas: 29 Mar 2024, 16:01

efektywna nauka języka obcego

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

Post » 31 Paź 2012, 10:02


Moim zdaniem forma nauka powinna być dopasowana do czyjejś osobowości, preferencji i możliwości czasowych. Na przykład moja siostra bardzo lubi uczyć się języków w grupie, a ja o wiele bardziej wolę samodzielną naukę i indywidualne konwersacje. Poza tym lubię różne programy komputerowe do nauki, do których też wprowadzam swoje zestawy słówek. Fajnie jest też sobie słuchać czegoś w języku obcym np. podczas spaceru.
  • Posty:2
  • Rejestracja: 31 Paź 2012, 09:57

  • Post » 31 Paź 2012, 13:52


    Deborah napisał(a):Moim zdaniem forma nauka powinna być dopasowana do czyjejś osobowości, preferencji i możliwości czasowych. Na przykład moja siostra bardzo lubi uczyć się języków w grupie, a ja o wiele bardziej wolę samodzielną naukę i indywidualne konwersacje. Poza tym lubię różne programy komputerowe do nauki, do których też wprowadzam swoje zestawy słówek. Fajnie jest też sobie słuchać czegoś w języku obcym np. podczas spaceru.


    gute Idee
  • Posty:1991
  • Rejestracja: 06 Lis 2010, 21:33

  • Post » 15 Lip 2014, 12:24


    W nauce języka najważniejsze jest mówienie. Polecam konwersacyjne kursy niemieckiego online www.szkola-shamrock.pl
  • Posty:9
  • Rejestracja: 26 Lis 2013, 11:45

  • Maria ...

    Post » 02 Sie 2014, 11:03


    Najlepsza metoda nauki języka obcego to rozmowy z obcokrajowcami lub najlepiej wyjazd za granicę i mieszkanie w miejscu gdzie nie ma Polaków.
  • Posty:11
  • Rejestracja: 18 Maj 2014, 01:24

  • Post » 13 Sie 2014, 15:01


    ja znam aktualnie dwa jezyki, niemiecki i angielski... i obydwch ucze się tak samo. najpierw najlepiej idz do jakiejś szkoły językowej ale o dobrej reputacji. tam zdobędziesz solidne fundamenty gramatyczne. potem skup się na slowkach i tutaj najlepiej robic to w przyjemny sposób, bo wtedy wszystko będzie ci szybko do glowy wchodzilo, czytaj artykuly, tłumacz piosenki, a potem idz na czaty obcojęzyczne... ja naprzyklad na skypie gadam :)
  • Posty:1
  • Rejestracja: 13 Sie 2014, 14:51

  • Baszka ...

    Post » 19 Sie 2014, 14:17


    mnie sie najfajniej uczyło przez słuchanie muzyki
  • Posty:3
  • Rejestracja: 19 Sie 2014, 14:15

  • Monika ...

    Post » 25 Sie 2014, 10:45


    ja wkuwam na blache - metoda skuteczna ale tylko na krótki okres czasu
  • Posty:6
  • Rejestracja: 23 Sie 2014, 09:11

  • Poprzednia

    Wróć do Nauka języka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja