Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Opracowanie sÅ‚ownictwa do tematów maturalnych.
Obecny czas: 24 Kwi 2024, 19:24

Opracowanie słownictwa do tematów maturalnych.

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

Post » 22 Lis 2010, 20:48


Witam!
Udzielam korepetycji z j. niemieckiego i właśnie coś takiego bardzo by mi się przydało, gdyż moja uczennica...hmmm...cóż...jest na początku długiej drogi do matury;p,a czasu zatrważająco mało... dlatego zastanawiam się czy wiecie może coś o istnieniu takowego opracowania??Byłabym bardzo wdzięczna:)
Pozdrawiam
  • Posty:7
  • Rejestracja: 22 Lis 2010, 20:04

  • Asgard ...

    Post » 22 Lis 2010, 20:58


    Osobiście polecam "Sprechen ohne Probleme" oraz repetytoria - maturalne oraz tematyczno-leksykalne - wszystkie książki z wydawnictwa Wagros. Osobiście nie znam lepszych wydawnictw (zwłaszcza to pierwsze moim zdaniem jest idealnie pod katalog tematyczny na maturze). Rzecz warta zakupu i warta każdej złotówki (i niedroga), ale jak się dokładnie rozejrzeć, to i chomiki i uztranslations, o ile mnie pamięć nie myli, mogą coś mieć w tym względzie ;)
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10

  • Post » 22 Lis 2010, 21:09


    Asgard napisał(a):Osobiście polecam "Sprechen ohne Probleme"!


    Bardzo dobra książka! Teraz już jej bym nie odsprzedał nikomu.

    Zaraz pokopię w szafie z materiałami - powinienem znaleźć bloki tematyczne do matury. To dam Ci w środę do skserowania Krystyno! :lol: A teraz ćwiczmy Silbentrennung, bo w środę piszemy! ha ha ha :lol:
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Asgard ...

    Post » 22 Lis 2010, 21:12


    @Glaciesus

    jeśli te bloki tematyczne są Twoim contentem autorskim (czyżby to Twoje notatki sprzed maturki), to możesz nawet na stronę wrzucić własną (choćby to były skany odręcznych notatek)
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10

  • Post » 22 Lis 2010, 21:23


    Asgard napisał(a):@Glaciesus

    jeśli te bloki tematyczne są Twoim contentem autorskim (czyżby to Twoje notatki sprzed maturki), to możesz nawet na stronę wrzucić własną (choćby to były skany odręcznych notatek)


    Bloki niedługo będą w wersji PDF na Germanin.pl. Ale jeszcze z miesiąc potrwa, nim wezmę wymyślę jak to ma wyglądać (rozplanowanie graficzne). Nie mam tylko bloku do Landeskunde.
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Asgard ...

    Post » 22 Lis 2010, 21:28


    Landeskunde jeszcze można kiedyś dodać, a tymczasem możesz zalinkować do http://www.derweg.org/ > Landeskunde
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10

  • Post » 22 Lis 2010, 21:31


    Asgard napisał(a):Landeskunde jeszcze można kiedyś dodać, a tymczasem możesz zalinkować do http://www.derweg.org/ > Landeskunde



    To znaczy no ja nie wiem za bardzo jakie tam słownictwo mogłoby się znaleźć.


    @BlondAneczka
    Kartki mam już w teczce w plecaku! :mrgreen:
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Post » 23 Lis 2010, 02:25


    w każdym razie spasiba;p...........i nie mów do mnie Krystyno w miejscach publicznych;p;p
  • Posty:7
  • Rejestracja: 22 Lis 2010, 20:04

  • Post » 23 Lis 2010, 11:10


    BlondAneczka napisał(a):w każdym razie spasiba;p...........i nie mów do mnie Krystyno w miejscach publicznych;p;p


    :lol:
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja