Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Nauka jÄ™zyka
Obecny czas: 29 Mar 2024, 07:34

Nauka języka

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

darq_1 ...

Post » 03 Kwi 2014, 02:09


Witam!!

Pewnie to pytanie przewijało już się nieraz przez forum ale czasy się zmieniają i wiele stron online stało się płatne, więc moje pytanie czy zna ktoś jakieś darmowe strony do nauki języka niemieckiego?? Niestety nie stać mnie na wykupienie kursu a będę miał okazję za parę miesięcy wyjechać do Niemiec do pracy i do tego czasu chciałbym nauczyć się czegoś. Może ktoś z osób zarejstrowanych na forum chciałby poświęcić mi trochę czasu i wysyłać mi jakieś lekcje??

Z góry dziękuję i proszę o pomoc w nauce.

Pozdrawiam
  • Posty:2
  • Rejestracja: 03 Kwi 2014, 02:01

  • Post » 20 Maj 2014, 09:59


    Cześć Darq

    Moim zdaniem mimo wszystko zdecydowanie bardziej wartościowe będą materiały płatne, jednak jeśli w grę wchodzą tylko darmowe materiały to skorzystaj z Darmowych Kursów Niemieckiego Mp3 na YouTube. Możesz słuchać tych lekcji ile tylko chcesz, ewentualnie pobrać je na komputer w formie mp3 i wgrać np. na telefon.
  • Posty:1
  • Rejestracja: 20 Maj 2014, 09:00

  • Maria ...

    Post » 02 Cze 2014, 16:20


    Najlepsza nauka języka obcego odbywa się w sytuacji gdy jesteśmy zagranicą i musimy się dogadać Sytuacja zmusza do szybszego przyswajania słownictwa i zwrotów.
  • Posty:11
  • Rejestracja: 18 Maj 2014, 01:24

  • Leyla ...

    Post » 20 Sie 2014, 14:07


    Prawda. Będąc za granicą, szybciej przyswajamy język obcy
    a i nauka niemieckiego będzie szła Ci sprawniej.
    Jeżeli chcesz poznać podstawy niemieckiego przed wyjazdem, popatrz i zanotuj
    podstawowe słownictwo. Na pewno w necie znajdziesz całą masę informacji na ten temat.Ó
  • Posty:2
  • Rejestracja: 20 Sie 2014, 13:58

  • Monika ...

    Post » 23 Sie 2014, 11:45


    jeszcze w nauce moga być przydatne rozmowy np przez skype z osobą, która mówi tylko po niemiecku
  • Posty:6
  • Rejestracja: 23 Sie 2014, 09:11


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja