Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - Nauka słówek
Obecny czas: 28 Kwi 2024, 14:59

Nauka słówek

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

zizu ...

Post » 14 Sty 2011, 18:21


Co polecacie do nauki słówek? Chcę ich opanować dużo, jestem w klasie maturalnej, nie wykluczam, że po liceum będę coś kręcić w kierunku niemieckiego.
Wracając do meritum: najfajniej mi się uczy np. czytam o kuchni i poznaję kolejno te wszystkie słowa - jadalnia, kuchenka, chlebak, kredens itp. Potem coś o technice to podzespoły komputera. Tak na razie mi się najwygodniej uczyć jednak nie wiem - może propnujecie coś innego. Bo nie wiem czy nauka słówek ze słownika tematycznego to coś dziwnego :P Mam program Profesor Klaus jednak nie instalowałem go jeszcze, bo nie wiem czy warto..

Trochę zamotałem, ale mam nadzieję, że rozumiecie. Pozdrawiam.
  • Posty:10
  • Rejestracja: 14 Sty 2011, 17:08
  • Miejscowość: woj. mazowieckie

  • Post » 14 Sty 2011, 19:21


    OK, jak sie pytasz, to moge Ci zaproponowac super, u mnie zadzialalo, sposob nauki slowek.
    Wiec ja uczylem sie z czasopism od Swiadkow Jehowy. Oni maja takie czasopismo Erwachet i tam opisuja wszyskie tematy, od nauki, techniki po psychologie i prawo, medycyne, wszystko. Oczywiscie troche jest tam ich przekonan religijnych, ale sa do tego CD, do kazdego wydania i wszystko za becen. Trzeba tylko sobie zamowic u nich, koniecznie z CD, i dostajesz regularnie do domu.

    Ja osobiscie sie b. duzo z tych czasopism nauczylem, tez po angielsku jest super. Nazywa sie Awake. Beda Ci chceli wcisanc tez Wachturm, ale nie bierz tego, bo za trunde i ich pogmatwane przekonania.
  • Posty:1991
  • Rejestracja: 06 Lis 2010, 21:33


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja