Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - nauka przez Å›piew
Obecny czas: 28 Mar 2024, 13:58

nauka przez śpiew

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

Post » 13 Lis 2014, 19:34


Witam, poszukuję wersji instrumentalnej do świątecznej piosenki Michelle "wer an Weihnachten glaubt". Przygotowuję dziewczynkę do konkursu i bardzo mi zależy na wersji bez słów.
pozdrawiam
  • Posty:1
  • Rejestracja: 13 Lis 2014, 19:25

  • Asgard ...

    Post » 13 Lis 2014, 21:53


    Jest z tym problem. Musisz poprosić jakiegoś muzyka (ot, choćby grającego na keyboardzie na weselach/zabawach), żeby Ci to zagrał/nagrał w postaci syntezatorowej (z przekazaniem pliku midi lub jeszcze lepiej mp3 itp.). Jeśli w szkole jeszcze jakimś cudem macie nauczyciela muzyki, to powinien Ci także pomóc. Często się zdarza, że wśród uczniów są uzdolnieni muzycznie grający na gitarze/pianinie/keyboardzie, więc może dałoby się to też od tej strony ugryźć. Jeśli w miejscu tego konkursowania jest choćby (porządnie nastrojone) pianino, to zwalniasz takiego uzdolnionego delikwenta z zajęć, jedziecie/idziecie wszyscy razem zusammen do kupy na konkurs i sprawa załatwiona (keyboardy współcześnie oraz gitary to nie szafy, więc można też zabrać ze sobą). Poszukaj jeszcze googlem w kierunku "midi" lub "karaoke" → może ktoś to kiedyś już zagrał i opublikował plik midi (mnie się nie udało dokopać, ale może za płytko szukałem).

    A to może nawet Twoje:

    http://www.unsereschule.cba.pl/index.ph ... ten-glaubt

    ?????

    Powodzenia. Wszystkie Justyny to fajne dziewuchy. :mrgreen:
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja