Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - BÄ™za +Ewa Maria Rostek
Obecny czas: 25 Kwi 2024, 10:45

Bęza +Ewa Maria Rostek

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

Mawet ...

Post » 15 Lut 2015, 17:56


Właśnie zaczynam przygodę z połączeniem książki: "Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego" S. Bęzy z trzema częściami "Repetytorium tematyczno-leksykalnego" Ewy Marii Rostek Chcę wszystko, czego do tej pory się uczyłam, sobie przypomnieć i utrwalić oraz oczywiście wielu rzeczy się nauczyć.
Co myślicie o tym połączeniu? Ktoś korzystał z tych książek? :)
  • Posty:7
  • Rejestracja: 15 Lut 2015, 17:25

  • Asgard ...

    Post » 15 Lut 2015, 18:25


    To klasyczne i wielokrotnie sprawdzone w boju książki. Dodałbym jeszcze "Sprechen ohne Probleme" (też z Wagrosa). A jako dowód niech posłuży fakt, że wszystkie te pozycje zostały spiratowane, a dziadostwa, jak wiadomo, się nie piratuje. Mimo faktu, że to można sobie darmowo znaleźć, zakup Bęzy i przynajmniej jednej książki z Wagrosa bardzo zalecany. Kserowanie/drukowanie mało wygodne i tylko minimalnie tańsze.
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10

  • Mawet ...

    Post » 15 Lut 2015, 18:41


    Bęza i dwie części repetytorium Rostek były w bibliotece, ale ich stan pozostawiał wiele do życzenia. Dlatego też zakupiłam wszystkie cztery książki, nowiuteńkie. Jeszcze pachną nowością . :D
    Jest jeszcze "Deutsch spezial" też Rostek. Może później też warto ją zakupić?
  • Posty:7
  • Rejestracja: 15 Lut 2015, 17:25

  • Asgard ...

    Post » 15 Lut 2015, 18:49


    Nie wiem, czy warto, ale nie mam wątpliwości, że się Ewka Marchewka z Anką Skakanką do nas na forum pofatygowały. A niech im tam. Książki są dobre. Jeszcze "Deutsch aktuell" dopisać, bo to ta sama rodzinna cosa nostra ;) wydaje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10

  • Post » 17 Lut 2015, 16:55


    Korzystałem ze wszystkich tych książek i mogę je śmiało polecić. Choć są już na rynku bardziej świeże wydawnictwa.
  • Posty:3
  • Rejestracja: 17 Lut 2015, 16:53

  • Post » 22 Lut 2015, 00:52


    Ja korzystałam tylko z Bęzy. Ale koleżanka poleca mi Rostkową właśnie.
  • Posty:3
  • Rejestracja: 22 Lut 2015, 00:50


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja