Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - dostalam prace ale naklamalam o umiejetnosciach jezykowych!
Obecny czas: 16 Kwi 2024, 13:48

dostalam prace ale naklamalam o umiejetnosciach jezykowych!

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

Post » 04 Lis 2015, 11:06


witam wszystkich, niestety ale mam konkretny kłopot. Skończyłam własnie studia i jako ze pora zmierzyc się z doroslym zyciem zaczelam poszukiwać pracy. Po kilku rozmowach się udalo, ale niestety nie calkiem po mojej mysli, bo chociaz firma jest naprawdę wporzo i bardzo chcialam dla nich pracowac, to niestety troche podkoloryzowalam moje umiejetnosci jezykowe.... bo chociaz po angielsku mowie swietnie, to z niemieckim (który kiedys umialam nienajgorzej) teraz mam maly kontakt i pozapominalam, a tymczasem przydzielono mi klienta z Niemiec właśnie, z ktorym mam się spotkac za kilka tygodni. No niestety, ale powiedzialam ze z tym jezykiem tez sobie niezle radze. Co poczac? Mam malo czasu! Boje się ze mnie wyrzuca :<
Awatar użytkownika

  • Posty:1
  • Rejestracja: 04 Lis 2015, 11:01

  • Post » 04 Lis 2015, 15:11


    Spokojnie - skoro znasz angielski to sobie poradzisz. Niemcy najczęściej też go znają ;) ale jeśli chcesz się w takim krótkim czasie szybko podszkolić to bierz się za naukę. Powtórz gramatykę, wal śmiało słówka i oglądaj niemiecką telewizję. Może coś da :shock: Poza tym jeśli to Twój klient to znasz mniej więcej zakres tematyczny, na który będziecie rozmawiać więc nie powinno być źle. A na przyszłość - nie kłam, jak sama widzisz kłamstwo ma krótkie nogi. Ja pomimo, że dobrze znam język - określenia bardzo dobrze wciąż waham się użyć - nigdy nie ośmieliłam się wpisać w swoje CV nic ponad stan.
    Awatar użytkownika

  • Posty:389
  • Rejestracja: 10 Lis 2013, 23:38

  • Post » 05 Lis 2015, 13:02


    Jeśli zależy Ci na czasie, polecam skorzystanie z usług naszych native speakerów przez Internet. Piszesz, ze kiedyś radziłaś sobie dobrze – może wystarczy odświeżenie sobie tej wiedzy? Korzystne będzie dla Ciebie także to, że lekcje online na naszej platformie możesz dopasować do własnych potrzeb i zajęć. To na pewno pozwoli szybko odkurzyć język niemiecki :) zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam mnóstwo pomocnych informacji - dopasujesz odpowiedni dla Ciebie termin zajęć lub przeszukasz bazę naszych lektorów i dobierzesz odpowiedniego do swoich potrzeb i umiejętności.

    [Eigenwerbung entfernt]
  • Posty:8
  • Rejestracja: 21 Maj 2015, 15:48

  • Post » 06 Lis 2015, 10:37


    w takich sytuacjach wychodzi ze klamstwo ma krotkie nogi... dziewczyno, przeciez i tak by się zorientowali, w takich sytuacjach nie wolno ściemniać.... zero pomyslunku. Moge poradzic tyle, ze takie konwersacje przez neta faktycznie dają radę – sama korzystalam przy nauce do matury. I radze też mniej klamać ;)
    Awatar użytkownika

  • Posty:5
  • Rejestracja: 21 Maj 2015, 14:08

  • Post » 12 Lis 2015, 15:38


    Nasze lekcje każdy może dopasować do swoich umiejętności – nauka do egzaminów, przed wyjazdem za granicę lub po prostu by biegle nauczyć się języka. Możesz dopasować do swoich wymagań lektora lub native speakera, który będzie dla Ciebie odpowiednią motywacją i dobrym partnerem do rozmowy, a tym samym do nauki. Na pewno poradzisz sobie świetnie na rozmowie z klientem. :)
  • Posty:8
  • Rejestracja: 21 Maj 2015, 15:48

  • pepita ...

    Post » 18 Gru 2020, 13:39


    W takim wypadku pomogą tylko i wyłącznie intensywne korepetycje niemieckiego - skupione na mówieniu oczywiście.
  • Posty:22
  • Rejestracja: 06 Lut 2020, 16:59


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja