Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - KanaÅ‚ na YouTube do nauki jÄ™zyka niemieckiego.
Obecny czas: 28 Mar 2024, 17:49

Kanał na YouTube do nauki języka niemieckiego.

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

Qr00q ...

Post » 24 Lip 2016, 21:42


Witajcie Towarzysze i Towarzyszki wspólnie z nauką języka niemieckiego umiłowani.

Niniejszym pragnę podzielić się z Wami kanałem, który można oglądać po przez serwis YouTube a na którym to Pani Natalia uczy języka niemieckiego.

Po prostu - znalazłem, więc się podzieliłem. Administratora serwisu proszę o nie usuwanie mojego tematu a także o nie nakładanie na mnie jakichkolwiek kar. :)

Życzę powodzenia!

https://www.youtube.com/channel/UCEuiwo ... _2-5DjvSxg

https://www.youtube.com/channel/UC5InDo ... _UbcbAUfZg

Ps Nikt mi nie zapłacił za promowanie powyższego kanału, nie jestem spokrewniony z autorem a także nie zamierzam robić stronie Germanin.pl żadnego konkurenta.

Ps #2 Pani nauczycielka chyba bardziej mi się podoba aniżeli sama nauka języka niemieckiego - ale to już tak po za marginesem. :P



Viel Gluck und tschüss!
Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólną nauką/konwersacją w poniższych językach, proszę o prywatną wiadomość - nie chodzi mi o pieniądze.
Język angielski - komunikatywny, dobry.
Język rosyjski - komunikatywny, śr. zaaw..
Język niemiecki - podst. +.
  • Posty:40
  • Rejestracja: 04 Mar 2016, 15:41

  • Post » 24 Lip 2016, 22:43


    Qr00q napisał(a):... proszę o nie usuwanie mojego tematu a także o nie nakładanie na mnie jakichkolwiek kar. :)

    :-)

    Technische Hilfe: Wenn Du meinen Beitrag "zitierst", siehst Du, wie Youtube-Filme eingetragen werden können, sodass sie sofort erscheinen. Dafür gibt es den Button "YouTube":

    Es kommt immer auf den Kontext an.
    Awatar użytkownika

  • Posty:6921
  • Rejestracja: 12 Wrz 2010, 11:48
  • Miejscowość: FFM

  • emer ...

    Post » 25 Lip 2016, 09:06


    Tylko dla ścisłości:

    nieusuwanie i nienakładanie pisze się razem
  • Posty:111
  • Rejestracja: 12 Sie 2012, 12:05

  • Qr00q ...

    Post » 25 Lip 2016, 18:01


    @emer

    Dziękuję :lol:

    Ps Na końcu zdania stawiamy kropkę, ale chyba już to wiesz. ;)
    Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólną nauką/konwersacją w poniższych językach, proszę o prywatną wiadomość - nie chodzi mi o pieniądze.
    Język angielski - komunikatywny, dobry.
    Język rosyjski - komunikatywny, śr. zaaw..
    Język niemiecki - podst. +.
  • Posty:40
  • Rejestracja: 04 Mar 2016, 15:41

  • Post » 29 Sie 2016, 13:53


    Dobrze, że są bezinteresowne osoby, które chcą sie podzielic swoimi "znaleziskami". Doceniam to i zamierzam korzystać. Dzięki! Kiedyś znalazłem na innym forum adres strony transport lotniczy https://lotniczy.pl ponieważ chciałem sobie zrobić zakupy sprzętu medycznego i również otrzymałem pomoc, dzięki Bogu za ten internet ;] .
    Ostatnio edytowany przez Kostek32 17 Lis 2022, 13:46, edytowano w sumie 3 razy
  • Posty:3
  • Rejestracja: 28 Sie 2016, 11:45

  • Post » 25 Maj 2017, 14:00


    o, przyda mi się, dzięki
  • Posty:2
  • Rejestracja: 25 Maj 2017, 13:52


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja