Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - List - prosba o tlumaczenie
Obecny czas: 28 Mar 2024, 15:37

List - prosba o tlumaczenie

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

Post » 08 Maj 2017, 10:14


Szanowni Państwo,

Renoma Państwa Firmy skłoniła mnie do przesłania moich dokumentów aplikacyjnych, choć zdaję sobie sprawę, że nie ogłaszali Państwo wakatów.

W związku z kierunkiem studiów, które ukończyłem, oraz doświadczeniem jakie zdobyłem podczas praktyk chciałbym zainteresować Państwa moją osobą. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Tego i Owego (WSTO) na kierunku Marketing i Zarządzanie. Podczas studiów zdobyłem niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do piastowania takich stanowisk jak Specjalista do spraw Marketingu i Product Manager.

Jestem osobą ambitną i nie boję się nowych wyzwań. Sądzę, że mogę się przyczynić do rozwoju Państwa firmy, szczególnie w pracy na stanowisku Product Manager, jednak jestem gotów do pracy także w innym charakterze.

Mam nadzieję, że będę miał okazję zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Posty:1
  • Rejestracja: 08 Maj 2017, 09:48

  • Post » 08 Maj 2017, 13:37


    Du willst im deutschsprachigen Raum Marketing und Product Manager werden. OK. Dann musst Du aber richtig gut Deutsch können, wirklich. Marketing ohne Landessprache = null Chance.

    Wenn Du Dir eine Chance ausrechnest, dann bitte ich Dich, den Text kurz selbst zu übersetzen. Ich lese Korrektur. Kannst Du jedoch kein Deutsch, ist die Initiativbewerbung sinnlos (und niemand muss übersetzen).
    Es kommt immer auf den Kontext an.
    Awatar użytkownika

  • Posty:6921
  • Rejestracja: 12 Wrz 2010, 11:48
  • Miejscowość: FFM


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja