Obecny czas: 14 Lis 2018, 05:29

tekst do przetłumaczenia

Inne

Post » 29 Paź 2018, 00:03

Prośba o tłumaczenie. Jedna osoba na to czeka, dlatego jest to ważne:

Jako Polak, konserwatysta i osoba tolerancyjna chcę uprzejmie Panią ostrzec. Sytuacja w Polsce jest ogromnie skomplikowana. Mamy w Polsce grupy i organizacje, które traktują Polskę jak prywatną własność. Grupy te są dziś w parlamencie Polski jako Platforma Obywatelska, Nowoczesna i PSL. Wcześniej zmieniali nazwy, nazywali się Unia Wolności, Unia Pracy, ale to ciągle ci sami ludzie. Od 1989 r. Polska jest przez tych ludzi systematycznie okradana. Wyrosły wielkie fortuny magnatów i oligarchów a zwykli Polacy byli traktowani jak niewolnicy i z trudem żyli bo całe ich dobro było zabierane. Minęło wiele lat nim udało się choć trochę powstrzymać tych potworów. rządzą dziś konserwatyści z PIS, ale ci oligarchowie nie dają za wygraną.

Oni ciągle nie mogą się pogodzić, że Polacy nie są już ich niewolnikami tylko ludźmi wolnymi. Niemcy w czasie II wojny światowej nas nie złamali, ZSRR w czasie Zimnej Wojny nas nie zniszczył a tylko potworom takim jak Tusk, Balcerowicz, Petru, Michnik, Lis, Geremek, Wałęsa im udało się to czego nie dokonał Hitler ani Stalin, złamali Polaków. Do dziś nie możemy się do końca podnieść po ich ciosie. Napisałem długi tekst, mam nadzieję, że Pani go przeczyta i zrozumie, że poza propagandą z TVN, Gazety Wyborczej czy WP jest prawda, ukryta i stłamszona. Ale prawda ma to do siebie, że zawsze wyjdzie na jaw.

Dziękuję z góry

• Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości