Obecny czas: 20 Kwi 2024, 09:45

Nauka języka od zera.

Inne

Post » 04 Lut 2015, 02:10


Polecam www.niemiecki.co z ćwiczeniami, testami i quizami i wykłady na You Tube niemiecki.co albo "Angielski to mus, niemiecki twój plus"
  • Posty:2
  • Rejestracja: 04 Lut 2015, 02:05

  • Post » 04 Lut 2015, 02:12


    Zachęcam do korzystania ze strony http://www.niemiecki.co. Znajdziesz tam ćwiczenia, wytłumaczoną gramatykę, testy i quizy. Osobom, które samodzielnie uczą się niemieckiego polecam wykłady na You Tube niemiecki.co lub „Angielski to mus, niemiecki twój plus”
  • Posty:2
  • Rejestracja: 04 Lut 2015, 02:05

  • Asgard ...

    Post » 04 Lut 2015, 12:05


    Stronka super, w klasycznym dobrym belfrowskim stylu, nie rzyga reklamami i nie przegina pały z mordoksiążką. Trzymam kciuki i sorry za minimalne przytemperowanie zapędów informacyjnych na naszym forum.
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10

  • Post » 24 Cze 2015, 12:55


    No właśnie zgadzam się, trzeba być przede wszystkim systematycznym. Ja podjęłam naukę od zera języka i powiem wam że dobrze mi idzie. Nie chodzę na żaden kurs lecz kupiłam sobie książkę "sekrety poliglotó". Jestem nią zafascynowana. Autor opisuje tutaj wskazówki jak się nauczyć jezyka. Jedną z nich jest jak pewien poliglota Kapitan Sir Richard F.Burton swoją naukę zaczął od poznania 300 podstawowych słów, nauczył się ich na pamięć, dzięki czemu mógł już czytać pierwsze teksty. Zaczął od ewangelii którą znał i dzięki temu mógł domyśleć się słów nieznanych przez co powiększał swoje słownictwo. Jest tutaj dużo wskazówek. Naprawdę warto:)
  • Posty:1
  • Rejestracja: 24 Cze 2015, 12:53

  • Poprzednia

    Wróć do Inne

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja