It is currently 20 Oct 2019, 18:26

Ulotka Germanin.pl

Tu możesz zamieścić swoje sugestie na temat rozwoju forum i strony Germanin.pl.

Post » 02 Nov 2010, 15:51

Hab mal eine Zusammenfassung der Vorschläge gemacht:

Neu.jpg

Ein Hintergrund muss noch eingefügt werden!

CorelDraw (15): http://dl.dropbox.com/u/12183800/neu.cdr
EPS: http://dl.dropbox.com/u/12183800/neu.eps

zur Bearbeitung frei gegeben. "GNU-Lizenz für Freie Dokumentation" ;-)
Die deutsche Rechtschreibung ist Freeware. Das heißt, man darf sie kostenlos und ohne Einschränkungen verwenden. Sie ist aber nicht Open Source. Das heißt, man darf sie nicht verändern oder in veränderter Form veröffentlichen.

• Post » 01 Jan 2011, 13:28

Czy temat ulotki zawisł w martwym punkcie? Bo widzę, że od listopada nic się nie dzieje, a jestem ciekawa, dopiero teraz natknęłam sie na ten temat :mrgreen:

• Post » 01 Jan 2011, 13:59

Das interessiert mich auch... :-)
    Die deutsche Rechtschreibung ist Freeware. Das heißt, man darf sie kostenlos und ohne Einschränkungen verwenden. Sie ist aber nicht Open Source. Das heißt, man darf sie nicht verändern oder in veränderter Form veröffentlichen.

• Post » 01 Jan 2011, 14:04

Ulotki zostały wydrukowane w liczbie 10 tysięcy oraz rozdane w szczecińskich szkołach. Została jeszcze około połowa, które zostanie rozdana na początku lutego w innych miastach (ferie zimowe).

Jeśli chcesz pomóc i masz możliwość rozdania dowolnej ilości ulotek osobom interesującym się językiem niemieckim, to z chęcią prześle Ci kilkanaście.

• Administrator

• Post » 06 Jan 2011, 20:17

Zapytałam z ciekawości :) Jeśli tylko to może w jakikolwiek sposób to nie ma problemu, mogę rozdać w czasie ferii ulotki. Jedyny problem jest taki, że mieszkam w małym miasteczku na południowym-wschodzie i podejrzewam, że grupa docelowa jest tu dość nieliczna. Nie mniej jednak chętnie pomogę, więc jeśli tak to proszę o info, prześlę swój adres w PW :)

• Previous

Return to Do autora forum i strony Germanin.pl