Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - mir gefällt`s

mir gefällt`s

Tu możesz zamieścić swoje sugestie na temat rozwoju forum i strony Germanin.pl.

Post » 27 Wrz 2010, 23:45


VIEL ERFOLG!
ich habe keine Signatur
  • Posty:294
  • Rejestracja: 27 Wrz 2010, 23:31

  • Post » 28 Wrz 2010, 17:28


    Dziękuję bardzo! A może jakieś sugestie?
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Post » 09 Paź 2010, 20:24


    Strona Germanin.pl zrobiła na mnie ogromne wrażenie- śmiem twierdzić, że jest to jeśli nie najlepsze, to jedno z najlepszych miejsc w polskiej sieci poświęconych językowi niemieckiemu. A przynajmniej tak się zapowiada Zauważyłam, że na razie trochę brakuje słownictwa i materiałów maturalnych na stronie, ale jak się domyślam, to kwestia czasu.

    Cieszę się ogromnie, że istnieje forum powiązane z tą stroną.
    Sugerowałabym trochę "rozkręcić" forum- rozreklamować, bo na razie nic tu się nie dzieje. A warto by było ;)

    Dołączam się do życzeń: viel Erfolg!
    Maturzystka, nie germanistka ;-)
    Awatar użytkownika

  • Posty:58
  • Rejestracja: 09 Paź 2010, 19:57
  • Miejscowość: SuwaÅ‚ki

  • Post » 09 Paź 2010, 20:32


    Ach, jeszcze jedno: szkoda, że czasowniki nieregularne nie są w kolejności alfabetycznej. Chciałam sobie w tabelce dopisać umlauty w Konjunktiv II, które w końcu znalazłam na stronie, lecz nie mogłam lecieć po kolei z góry na dół, tylko musiałam skakać. Ale to taki drobiazg ;)

    No i przydałaby się możliwość edycji postów. Czasem tak jest, że napisze się głupotę (np. poważny błąd po niemiecku lub niejednoznaczne sformułowanie) i chce się przeedytować, a tu za późno, trzeba usuwać cały post.
    Maturzystka, nie germanistka ;-)
    Awatar użytkownika

  • Posty:58
  • Rejestracja: 09 Paź 2010, 19:57
  • Miejscowość: SuwaÅ‚ki

  • Post » 09 Paź 2010, 22:24


    Kwestia czasu Pani Kasiu!

    Obecnie postanowiłem dodawać co tydzień nowy artykuł na stronę. W tym roku zaczęły się studia - studiuję niemiecki i rosyjski, dlatego też prace nad stroną nieco straciły na tempie.

    Możliwość edycji postów prawdopodobnie się pojawi, ale jeszcze jest na nią za wcześnie - testuje dopiero zachowanie ludzi na forum.

    Strona reklamowana jest na facebookowym profilu: http://www.facebook.com/germaninpl oraz za pomocą odsyłaczy. Może ma Pani jakieś propozycje, jak reklamować stronę?
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Post » 11 Paź 2010, 05:50


    Jak zareklamować? Nie wiem, nie znam się na tym. Ale wydaje mi się, że forum oddziaływuje bardzo zachęcająco- póki co, panuje tu porządek i przejrzystość, a także zgromadzono już sporo ciekawych materiałów, co raczej zachęca przypadkowych gości do zatrzymania się tu na dłużej. Proponowałabym wykorzystać ten atut i dotrzeć do jak największej liczby osób interesujących się j.niemieckim (np. przez fejsa, przez inne fora...) :)
    Maturzystka, nie germanistka ;-)
    Awatar użytkownika

  • Posty:58
  • Rejestracja: 09 Paź 2010, 19:57
  • Miejscowość: SuwaÅ‚ki

  • Karina ...

    Post » 06 Lis 2010, 18:18


    Strona Germanin.pl jest rewelacyjna! :) Bardzo przypadła mi do gustu, gdyż po prostu kocham Język Niemiecki! W szczególności podoba mi się uzupełnianie tekstów piosenek, gdzie znalazł się również mój ulubiony niemiecki zespół Silbermond- jak zauważyłam w pierwszej kolejności, ponieważ zaglądam na stronę prawie codziennie. Chciałabym się zwrócić teraz do autora strony- Bartek, lepszej strony dotyczącej Języka Niemieckiego nigdzie nie znalazłam ;) Jest stworzona z myślą o wszystkich interesujących się Językiem Niemieckim. I na pewno każda taka osoba znajdzie tu coś dla siebie. Polecam ją każdemu, kto czuje choć odrobinę sympatii do tego wspaniałego języka. Moim znajomym strona Germanin.pl bardzo się podoba. :) Viel Erfolg w dalszej pracy nad stroną!
    Liebe Grüße
    "Leb jeden Tag als wär's das Letzte was du tust"- Silbermond
    Awatar użytkownika

  • Posty:14
  • Rejestracja: 24 Sie 2010, 12:31
  • Miejscowość: InowrocÅ‚aw


  • Wróć do Do autora forum i strony Germanin.pl

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja