Forum jÄ™zyka niemieckiego • Zobacz temat - whatsapp i szlifowanie jÄ™zyka
Obecny czas: 28 Mar 2024, 21:08

whatsapp i szlifowanie języka

Tematy związane z nauką języka niemieckiego.

ali000 ...

Post » 07 Lis 2017, 22:39


Witam serdecznie,
Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na tego typu temat, ale czy pośród was jest ktoś zainteresowany rozmowami po niemiecku na whatsappie? Chodzi mi o szlifowanie swojego języka poprzez konwersacje. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość prywatną wtedy wymienimy się numerami:)
  • Posty:1
  • Rejestracja: 07 Lis 2017, 22:35

  • Post » 21 Lis 2017, 12:55


    Hej, ja także szukam towarzysza do tego typu rozmów, najchętniej Skype lub przy kawie, piwie :)

    PS. ali000 bardzo chętnie napisałbym do Ciebie wiadomość, aczkolwiek nie mam jeszcze takich praw. Takżę zostawie mail; kamillrrr(at)gmail.com
    Pozdrawiam
  • Posty:1
  • Rejestracja: 21 Lis 2017, 12:51

  • mirek ...

    Post » 28 Wrz 2018, 23:37


    ali000 napisał(a):Witam serdecznie,
    Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na tego typu temat, ale czy pośród was jest ktoś zainteresowany rozmowami po niemiecku na whatsappie? Chodzi mi o szlifowanie swojego języka poprzez konwersacje. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość prywatną wtedy wymienimy się numerami:)


    nadal szukasz? :mrgreen:
  • Posty:2
  • Rejestracja: 28 Wrz 2018, 23:30

  • Post » 02 Paź 2018, 09:31


    mirek napisał(a):
    ali000 napisał(a):Witam serdecznie,
    Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce na tego typu temat, ale czy pośród was jest ktoś zainteresowany rozmowami po niemiecku na whatsappie? Chodzi mi o szlifowanie swojego języka poprzez konwersacje. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość prywatną wtedy wymienimy się numerami:)


    nadal szukasz? :mrgreen:


    Und du? Hast Lust auf Deutsch zu sprechen?

    Jedes Mal, wenn jemand hier nach Konversationen auf Deutsch fragt, stirb das Thema so gut wie sofort ;)
    Ich würde auch sehr gerne jemanden finden, mit dem man ab und zu etwas plaudern könnte. Es ist aber nicht so einfach. Ich empfehle https://feek.live/ - hier kann man kostenlos einen Partner zum Sprechen finden. Jedoch von deren Leistung war ich nicht besonders überzeugt. Mir meinem Niveu kommt nur ein Muttersplacher in Frage und diesen (eigentlich diese :P) habe ich auf https://pl.heylangu.com/ gefunden. Nun hier muss man dafür zahlen.
    Awatar użytkownika

  • Posty:389
  • Rejestracja: 10 Lis 2013, 23:38

  • Post » 26 Sty 2019, 15:52


    nie wiem czy na whattsapie ma to sens, bo wielu ludzi w tym komunikatorze robi bledy. Chyba najlepiej umawiac sie na rozmowy glosowe.
  • Posty:1
  • Rejestracja: 26 Sty 2019, 15:48


  • Wróć do Nauka jÄ™zyka

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja