Ulotka Germanin.pl

Tu możesz zamieścić swoje sugestie na temat rozwoju forum i strony Germanin.pl.

Post » 24 Paź 2010, 19:20


Ich verwechesle ununterbrochen a mit o… Beispielsweise beim Wort скороговорка bleee.... :evil:

Się może przydać: Link. Są pierwsze odzewy z akademika.
Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • HeN ...

    Post » 24 Paź 2010, 19:34


    Może i pisze niewłaściwym temacie ale może założycie konto na nk , też jest jakaś reklama ;)
    ~~ HeN ~~
    Awatar użytkownika

  • Posty:5
  • Rejestracja: 24 Paź 2010, 18:57

  • Post » 24 Paź 2010, 19:38


    To jest bardzo dobry pomysł. Moja strona roweraki.pl ma na naszej klasie 35 tysięcy fanów.

    Germanin.pl poszedł o krok dalej i ma grupę społeczną na nasza-klasa.pl - kliknij! Póki co są 43 osoby, ale niedługo urośnie liczba.
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Post » 25 Paź 2010, 10:55


    Dużo ludzi przesiadło się z nk na facebook. Poza tym na fb jest większa szansa na niemiecki narybek - może warto spróbować na 2 fronty? :)
    Awatar użytkownika

  • Posty:124
  • Rejestracja: 27 Wrz 2010, 16:39
  • Miejscowość: Kiel

  • Post » 25 Paź 2010, 12:38


    Germanin.pl ma również konto na Face Booku:) Oto link: kliknij - jest już 116 osób i ciągle rośnie! :D

    Ja jadę ze sobą do szpitala, więc jakby co to będę reklamował forum w poczekalni :geek:
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Post » 25 Paź 2010, 23:48


    Okej, to będzie mój pierwszy post od dnia rejestracji (Witam wszystkich, tak swoją drogą), kiedy to komputer odmówił posłuszeństwa (ach, ta złośliwość rzeczy martwych). Na szczęście jednak mam go z powrotem, zatem mogę zaoferować swoją pomoc. Tak sądzę. Jestem trochę obeznany z obróbką grafiki cyfrowej (Przy okazji - wrzucenie czegokolwiek z kanałem alfa jako avatar to była katorga :]), więc jeśli zajdzie potrzeba, to bez problemu mogę stworzyć ulotkę. Niestety, projektowanie nie należy do moich mocnych stron (Akurat pod tym względem wyobraźnię mam dość ograniczoną), więc jestem otwarty na wszelkie sugestie :)
    Awatar użytkownika

  • Posty:7
  • Rejestracja: 01 Wrz 2010, 16:51
  • Miejscowość: Szczecin

  • Post » 25 Paź 2010, 23:52


    Działaj Sedinus, działaj!

    Spróbuj może na początek przerobić tę ulotkę według swojego uznania.

    Jutro pojawi się Twoje logo na stronie głównej.
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • Post » 26 Paź 2010, 12:51


    Po godzinie "ciężkiej" pracy stworzyłem prototyp ulotki, który z grubsza zachował właściwości tego obrazka, podanego przez ciebie jako wzorzec.
    Image

    Jest prosta, bez ramek i żadnych innych wodotrysków - to fakt, ale prostota też potrafi przyciągać wzrog. Tło może wydawać się trochę oczobijne, możliwe też, że kolory w gradiencie niezbyt ze sobą współgrają - ale to tylko moje wrażenie. Całość mam zapisaną tak, że bez problemu mogę zmienić każdy detal.
    Ostatnio edytowany przez Sedinus, 26 Paź 2010, 13:16, edytowano w sumie 1 raz
    Awatar użytkownika

  • Posty:7
  • Rejestracja: 01 Wrz 2010, 16:51
  • Miejscowość: Szczecin

  • Asgard ...

    Post » 26 Paź 2010, 13:09


    No i jestem w kropce, bo oba projekty mają coś fajnego w sobie - "Mokotowski" w ciemnej oprawie, którą bardziej lubię + bardziej uporządkowany oraz "Sedinowski" - bardziej młodzieżowo-collage'owy, o którym z kolei nie mogę powiedzieć, że nie fajny, bo staram się rozumieć takie anarchistyczno-bohemowo-alternatywne układy - i większość młodzieży też pewnie na to poleci. Gdybym to ja umiał takie rzeczy ładnie tworzyć, to bym wziął artystyczny rozpier*** Sedinusa z ciemniejszym tłem i bielszymi literami od Mokotowa.
    ... The Eternal Validity of the Soul ...
    Awatar użytkownika

  • Posty:668
  • Rejestracja: 08 Paź 2010, 22:10

  • Post » 26 Paź 2010, 13:35


    Ok, to dokonajmy małych zmian.

    1) Napis "Forum języka niemieckiego" zmień proszę na "Strona o języku niemieckim" (bo tak to wprowadzamy w błąd ludzi)
    2) "Uczysz się niemieckiego?" - może to o 2 punkty większą czcionką
    3) "Nie panikuj!" zdecydowanie pogrubić
    4) "Forum GERmaniaków" bym pogrubił

    Mi się też podobają teraz obydwie.
    Awatar użytkownika

  • Administrator
  • Posty:793
  • Rejestracja: 23 Sie 2010, 22:11
  • Miejscowość: Szczecin

  • PoprzedniaNastępna

    Wróć do Do autora forum i strony Germanin.pl

    Kto jest na forum

    Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

    cron
     
    Powered by phpBB © phpBB Group. | Idol designed by Planetstyles.com
     Nawigacja